Ремонт

 

Ремонт автоскла, вартість робіт

Розцінки на ремонт авто скла:

  • Ремонт сколів- від 50 грн

  • Ремонт тріщин- 1 см-6 грн.

  • Зупинка тріщин (засвердлювання) з полімірізаціей - 50 грн

  Після ремонту, ті дефекти, які ви бачите на фото, лишаться на вашому склі увигляді легкого натяку.

А засвердлювання запобіжить розповзання тріщини, яка загрожувала зіпсувати вам всю красу пейзажу.

 

Це корисно знати.

Заміна лобового скла - операція часом необхідна і досить дорога, але, на щастя, далеко не кожне пошкодження змушує вдаватися до такої крайності. У багатьох випадках цілком достатньо відремонтувати скло за допомогою сучасних технологій. Один з таких способів ремонту автоскла -   це заповнення ушкоджень спеціальним полімером.        

     Головне завдання ремонтно-відновлювальних робіт авто скла полягає в механічному ідновленні та стабілізації структури матеріалу з поліпшенням  зовнішнього вигляду пошкодженої ділянки. Завдяки новітнім технологіям, ми можемо відновити механічну стійкість Вашого пошкодженого скла до колишньої. Для цього ми використовуємо полімери вищої якості виробництва США які мають коефіцієнт заломлення рівний коефіцієнту заломлення скла, що в свою чергу, видаляє видимі сліди пошкодження на 90%!

  

  Перше, що потрібно пам'ятати при появі на лобовому склі відколу або тріщини.

Як можно скоріше  звернутися до кваліфікований центр з ремонту скла .

Якщо ж такої можливості немає, захистіть тріщину. або скол від впливу пилу, бруду і хімічних реагентів, наприклад, заклеївши аркушем паперу, який закріпіть за допомогою скотча. Заклеюйте скол або тріщину виключно скотчем не можна, так як клеюча основа скотча потрапивши в тріщину значно ускладнить і знизить якість подальшого ремонту. Намагайтеся уникати перепадів температур, що створюються в холодну пору року, акуратно користуйтеся обдувом. Проведіть цю процедуру і як можна швидше зверніться до нашого центру з ремонту скла.