Супутні товари

Що потрібно для повноцінної роботи лобового автоскло? Звичайно ж щітки склоочисника, а по простому - двірники. Ми готові запропонувати відмінні безкаркасні щітки ТМ Kioki , та каркасні щітки TM Voin .. Матеріал робочої поверхні - 100% каучук. Весь товар проходить сертифікацію у відповідних службах української держави.
Середній термін служби двірників становить 6-9 місяців. Після закінчення цього часу домогтися якісного витирання скла дуже складно і щітками світових виробників - Bosch, Triko, Valeo, Denso і ін Пропоновані нами двірники відмінно справляються зі своїм завданням не залишаючи бруду, не видаючи сторонніх звуків і що саме ГОЛОВНЕ – без подряпин та якісно витирають лобове скло!

Щітки ТМ KIOKI

 

 

Основні переваги безкаркасних щіток Kioki:

  • Високіі аеродинамічні властивості
  • Безшумна робота щіток
  • Край робочою поверхніоброблений графітовим шаром
  • Застосування натурального каучуку дозволяє зберегти чистячі властивості щіток у різних температурних режимах
  • Конструкція безкаркасних щітки дозволяє мінімізувати навантаження на електропривод і підвищити ресурс механічних елементів
  • Тривалий термін служби двірників (гарантовано до 9 місяців)                         

Ціна двірників-80 грн за пару

 

Щітки  TM VOIN

Традиційні та знайомі всім автолюбителям каркасні щітки. Можна сказати-"класика жанру".

 

Основні переваги каркасних щіток VOIN:

  • Легкість монтажу на будь-який тип кріплень
  • Безшумна робота
  • Висока стійкість тертьових елементів двірника до перепадів температури (від -40 до +70 градусів)
  • Ідеальне співвідношення «ціна-якість»

Ціна двірників-50 грн за пару

 

Ну і для розширення кругозору:

Була осінь 1902 року. Якось увечері Мері Андерсен, звичайна домогосподарка, зі своїм чоловіком-водіємповерталася додому після візиту до своїх родичів. Раптово пішов дощ. Оскільки двірників у той час на авто не було, то як і зазвичай, у таких випадках, було відкрито вікно пасажира і Мері, виглядаючи з салону, повідомляла чоловікові обстановку на дорозі. Звичайно, це не додавало комфорту пересування. По-перше, автомобілю доводилося їхати дуже повільно, а по-друге, пасажир, який дивився за дорогою, неминуче промокав «до нитки».

Достовірно невідомо, кому першому з подружжя прийшла ідея створення «двірників», як зазвичай називають щітки-очисники лобового скла, фар, заднього скла, але через майже рік після вищеописаної поїздки місіс Мері Андерсен отримала патент на винайдений нею склоочисник автомобіля.

Цікаво, Мері Андерсен була білявка чи брюнетка?