Встановлення автоскла, вартість робіт

Вартість встановлення скла на легковий автомобіль

  •     лобового - від 250 грн
  •     бокового - від 150 грн
  •     заднього - від 170 грн

 

Вартість встановлення скла на мікроавтобус або позашляховик

  •     лобового - 300 грн
  •     бокового - 170 грн
  •     заднього  - 200 грн

Виїзд до клієнта в межах Києва - (плюс до вартості робіт) - 50 грн

 

Це корисно знати.

Заміна автоскла - справа не стільки трудоємка, скільки відповідальна. Як і всі процеси, які пов'язані з ремонтом автомобіля. Дрібниць тут бути не може, адже вклеєне автомобільне скло забезпечують належну міцність, разом з тим - герметичність салону, посилюють жорсткість конструкції, ну і відповідно  зменшуючи металоємність кузова вашого автомобіля.

Перша операція - демонтаж старого автоскла.

Скло «зрізається» або спеціальним ножем, або струною, дуже нагадує собою італійську гарроту, улюблений інструмент кілерів душителів. Хто читав «Хрещеного Батька», розуміє про що я.Операцію потрібно виконувати   максимально акуратно, щоб не пошкодити лакокрас кузова.

Після демонтажу скла знімається старий шар клею і робиться зачистка (підготовка) отвору під скло від бруду, пилу і т.д. Після цього настає черга підготовки самого автоскла. Воно очищається за допомогою склоочисника, на окантовку наносять активатор, а потім - грунт.Ось тепер скло готове для нанесення клею(герметика).   Після нанесення пістолетом рівного шару, скло швидко і акуратно встановлюють на отвір. Це мабуть самий відповідальний   момент.

Приклеєне автоскло притискають по краях, закріплюють липкою стрічкою (в тому випадку, якщо на отворі немає спеціальних фіксаторів скла). Після цього потрібно як мінімум півтори, дві години для того щоб клей досить «схопився», і тільки тоді можна забирати машину з СТО. Тепер завдяки  рівним рук нашого монтажникаа ми маємо на автомобілі правильно встановлене скло.

«Ось таким   чином, Лом »: як казав капітан Врунгель.

 

Після заміни лобового скла ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

Піднімати автомобіль підйомником або домкратом (добу)

Паркувати машину на бордюрах і нерівностях (добу)

Мити авто на мийці високого тиску (тиждень), (ручну мийку можна використовувати вже на наступний день)

Знімати захисний скотч (добу)

Їхати швидше 80 км / год (доба)

Застосовувати різке гальмування (добу)